TJ Slavoj Plzeň

Aktuálně:

Grand Prix Slavoj Plzeň 1899 skončila úspěchem našich borců. Celkem jsme získali 3 stříbrné a 4 bronzové medaile napříč váhovými kategoriemi. V dresu našich vzpěraců se objevili další nováčci a při účasti českých reprezentantů se neztratili. Soutěž byla slavnostně zahájena předsedsedkyní TJ Slavoj Plzeň paní Ing. Pavelkovou.Díky dotaci města Plzně je název TJ Slavoj v noci po letech zase vidět. Děkujeme.

7. 12. 2019 Grand Prix Plzeň - přijďte fandit! Od 10:00 v hale TJ.

Že ke cvičení patří i závodění, si vyzkoušely děti z oddílu ASPV. Ty nejmenší si vzaly na pomoc rodiče, předškoláci už soutěžili samostatně. Slavoj obsadil akci "Závodíme s pohádkou" celkem osmi družstvy a v obou kategoriích získal po jedné medaili. Akce "Perníková chaloupka" se nakonec líbila všem dětem bez ohledu na umístění.Děkujeme všem, kteří na letošním Advent cupu přišpěli na vnuka naší paní vrátné a děkujeme i děvčatům z MG, které spontánně sbírkovou akci na své soutěži vyhlásily.

Domácí podzimní závod oddílu MG má mnohaletou tradici ve společných skladách. Aby se mohla zúčastnit všechna děvčata se svým aktuálním závodním programem, byly pro ročník 2019 vypsány i kategotie dvojic/trojic a jednotlivkyň, ve kterých nám zacinkaly 2 zlaté, 3 stříbrné a 1 bronzová medaile. Držíme palce na MČR v K. Varech 7. a 8.12.Další víkend, další Memoriál v Praze. 23. 11. se závodilo na Bohemce, naši zápasníci přivezli z akce s mezinárodní účastí celkem 10 medailí, z toho 2 zlaté. Žáci se v soutěži družstev umístili čtvrtí, přípravka jako druhá.

Martin Červený úspěšně složil rozhodcovské zkoušky Českého svazu vzpírání. Gratulujeme.

Celkem 8 medailí a třetí místo v soutěži družstev si přivezli naši zápasníci o víkendu z Prahy. Již 38. ročník Memoriálu Antonína Niče ve volném stylu pořádaný Sokolem Vyšehrad byl pro některé naše nejmladší závodníky vůbec prvním startem.Víkendový Oblastní přebor skladeb a skupin přinesl gymnastkám 4× zlato, 1× stříbro a 3× bronz. Skladba Nadějí starších "Blech" a juniorská plus seniorská dvojice se kvalifikovaly na MČR 7. a 8.12. do K. Varů. Předtím ještě zveme příznivce na Advent cup pořádaný v neděli 24.11. v naší hale.

Včera v odpoledních hodinách zemřel ve věku úctyhodných 36 let náš huculský valach Divoch, pravděpodobně nejstarší kůň v ČR.

Dožil důstojně díky děvčatům z RJO, které se s ním nerozloučily ani v okamžiku, kdy se RJO stěhoval z Plzně kvůli výstavbě tramvajové tratě - nejprve do Dobřan a posléze do Kozolup - a to i přesto, že na Divíškovi, jak mu říkaly, nikdo řadu let nejezdil.Ve 3. utkání Západočeské ligy basketbalu jsme i přes malý počet hráčů na lavičce potvrdili roli favorita a zvítězili nad týmem Klatovy U19 85:73.

Mistrovství ČR mužů a žen ve znamení bombastického úspěchu! Jan Balogh a Jan Gruszka získali ve svých váhových kategoriích bronzové medaile! Martina Boulová po velikém boji obsadila čtvrté místo.Při poslední přípravě před Oblastním přeborem (16.11. v naší hale) si všechny mladší gymnastické skladby při Rycon cupu v Č. Budějovicích zlepšily první provedení, na bronz dosáhly jen Naděje starší. Dařilo se v soutěži dvojic/trojic, opakovaně si zlatou medaili přivezla juniorská dvojice Sára Dillingerová/Lucka Bretšnajdrová, tak jako minulý týden z Vinohradského poháru.Naši vzpěrači mají nová tréninková prkna a vyrážecí stojany. Velké poďěkovaní patří vedení celé tělovýchovné jednoty a všem, kteří se na realizaci obnovy vzpěračské haly podíleli.

Do Zpč. ligy vstoupili naši basketbalisté na domácí palubovce proti silnému Sokolovu. I když hra byla více jak polovinu utkání vyrovnaná, bodový propad ze třetí čtvrtiny se podepsal na prohře 58:91.

Druhé utkání s BK Lokomotivou Plzeň bylo vyrovnané, ale díky nervóznějšímu závěru soupeře v závěru utkání a především díky týmovému výkonu, dokázali naši vyhrát nejtěsnějším možným rozdílem 72:71.

Třetí kolo odehrají naši basketbalisté na domácí palubovce s týmem BK Klatovy U19 a to v pátek 8. 11. 2019 od 20:15 hod. v hale TJ Slavoj. Přijďte fandit

Letošní sezónu zahájil náš oddíl basketu účastí v Krajském poháru mužů. Naši borci našli přemožitele až ve finále a tak se stali úspěšnými „Vícemistry“!

Vzpěrači v domácí hale vynikajícím způsobem bojovali ve třetí lize. Za "slavojácké béčko" nastoupili dva noví borci Šindler a Michel, které doplnili Červený, po zranění se vracející Adamišin, nadějný junior Jakub Rybáček a jeho nestárnoucí otec Michal.Podzimní gymnastická sezóna pokračuje i v soutěžích jednotlivkyň. O víkendu soutěžila děvčata v Hradci Králové a přivezla 3 × zlato (K. Kocová, L. Bretšnajdrová) a 1 × bronz (V. Kcholová).

Juniorský vzpěračský tým obsadil v posledním kole české části ligy 4. místo, přičemž na druhou příčku ztratil opravdu pověstný kousek, když jako nováček dokázal porazit mnohem zkušenější oddíly. Tým pod vedením trenérů Špety a Rybáčka st. závodil ve složení Hajšman, Kanaloš, Pšenička, Lhoták, Rybáček ml. a Podoba. V celé sezóně kluci bojovali ve stejné sestavě, kdy v prvním kole ještě nastoupil Jan Fiala a na trenérských postech se ještě objevili pánové Kuděj, Matějovský a Šváb.

Vzpěračka Martina Boulová, úřadující vítězka Masters games, Mistryně ČR a národní rekordmanka, v ligové soutěži hostující za BC Praha s tímto týmem celkově zvítězila a bude v kvalifikaci bojovat o postup do nejvyšší ligové soutěže!

Je to tam. Ligový tým našich vzpěračů po vynikajícím druhému místě v závěrečném kole udržel ligovou příslušnost. Všichni borci bojovali nad hranicí svých možností, což bylo okořeněno osobními rekordy. Poděkování patří za celou sezónu všem členům oddílu. Tým startoval ve složení Balogh Jan, Podoba, Bocek, Hulevskyi, Gruszka a Kuděj, pod vedením trenérů Matějovského a Švába.

Závodní sezóna společných skladeb začala. Z Chomutova si 12. října dovezly gymnastky 2× bronz ze skladeb nadějí starších a mladších plus stříbro sester Šanderových z kategorie dvojic.Olympijský vítěz je z Masny! Ano, to není vtip! Česká rekordmanka a šampionka Martina Boulová se stala absolutní vítězkou věkové a vítězkou své váhové a věkové kategorie na Masters games v Itálii, což je obdoba Olympijkých her v kategorii Masters. Jedná se o neskutečný úspěch celé reprezentace České republiky na těchto hrách. Gratulujeme!Rehabilitační jezdecký oddíl zve na Koňské hry, které proběhnou v sobotu 5. 10. 2019 od 13:00 v Kozolupech.

Bližší info a leták zde.

Náš malý Vladimír Malý přivezl zlato z mezinárodního turnaje v Nitře. Gratulujeme. Více fotek na fb oddílu zápasu.


Vážení sportovní přátelé, chceme Vás informovat, že vzpěrači jsou také na Instagramu: weightlifting_slavojplzen1899

Jan Hajšman v osobních rekordech obsadil na Mistrovství České republiky do 17 let ve váhové kategorii do 73 kg vynikající 5. místo a navázal tím na úspěchy "masňáckého" mládežnického vzpírání. Gratulujeme.Vzpěrači zahájili podzimní část sezóny na Memoriálu Karla Hofmana v Meziboří. V soutěži získaly tři medaile a dva cenné poháry! Výkon navíc podtrhli osobními rekordy. Pod vedením trenéra Matějovského startovali junioři Lhoták, Kanaloš, Hajšman, Podoba a Masters Kuděj.

Historického úspěchu dosáhl oddíl MG díky Kateřině Kocové, která získala na MČR dorostenek dvě stříbrné medaile, ve víceboji, a za sestavu se stuhou. Máme obrovskou radost z výsledku, který zúročil dvacetiletou práci oddílu a především samotné závodnice. Kateřině ze srdce gratulujeme.

Vzpěrači dál září! Závodník mužského ligového týmu, zároveň i juniorského ligového, Ladislav Podoba, získal na Mistrovství České republiky juniorů do 20 let ve váze do 73 kg bronzovou medaili, a navázal tím na naše vždy úspěšné mládežnické vzpírání.

Obrovský úspěch pro naši tělovýchovnou jednotu přinesl vzpěračský republikový šampionát veteránů v Holešově. Mistry České republiky se stali BOULOVÁ,KOVÁŘÍK a MATĚJOVSKÝ. Bronzovou medaili získal LUČAN.

V přípravných závodech před Oblastním přeborem byla nejúspěšnější gymnastkou dorostenka Kateřina Kocová, která si přivezla z akcí v Hradci Králové, Chomutově a z Bohemky 2 zlaté a 1 bronzovou medaili. Kadetka starší Viktorie Kcholová získala v Hradci stříbro, Světlaně Moravcové (naděje ml.) musela stačit těsně 4. příčka. To si vynahradila na Oblastním přeboru 4. května v KV aréně, kde se stala naší nejúspěšnější závodnicí a získala zlato za víceboj i všechna jednotlivá náčiní. Další přebornicí oblasti je K. Kocová; Lucie Marešová (Naděje nejml.) a V. Kcholová přivezly stříbro, Lucie Brožková (Kadetky ml.) bronz. Celkem děvčata vybojovala 11 postupů na MČR a přivezla 31 medailí z víceboje i jednotlivých náčiní. Gratulujeme a přejeme úspěch na Mistrovství ČR.

Po březnovém Memoriálu Aleny Fialové uspořádaly gymnastky 13. dubna také domácí závod pro začínající děti – HOBIT Cup. Starší závodnice vyjely na závody do Prahy a Brna. Z Prahy si dvakrát přivezla Viktorie Kcholová bronz, z Goodwill cupu a z Vinohrad (na snímku), stříbrná byla Veronika Šanderová.Juniorští vzpěrači bojovali v dalším kole juniorské ligy. V týmu se vynikajícím způsobem uvedl nový borec Michal Pšenička. Pod vedením trenérů Matějovského a Špety v týmu dále nastoupili Hajšman ml., Lhoták, Kanaloš, Rybáček ml. a Podoba. Většina závodníků si vytvořila osobní rekordy a svými výkony upevnila týmu čtvrté místo v probíhajícím ligovém ročníku.

Záložní vzpěračský tým mužů pokračoval v trendu nasazování juniorů do mužských soutěží a tak se v 1. kole III. ligy v Rotavě objevili v "masňáckem" dresu Jáchym Lhoták a Jan Hajšman, které doplnili Martin Červený, Jan Špeta, Michal Rybáček a Michal Šváb, které ligovými boji vedl pan trenér Milan Matějovský.Vzpěrači obsadili ve II. lize 5. místo. Tým mužů "A" jako domácí pořadatel v oslabené sestavě pod vedením Jana Špety a Karla Vejvody vynikajícím způsobem reprezentoval v ligových bojích. Startovali Balogh Jan, Bocek, Rybáček jun., Podoba, Krastev a Kuděj. Potěšitelný je i fakt, že v týmu mužů startovali i dva naši junioři.Individuální sezónu zahájily gymnastky 9. března na Monet Cupu v Praze. Bronzovou medaili si přivezla dorostenka Veronika Šanderová a stříbrnou juniorka Lucie Bretšnajdrová (na snímku).

Junioři vzpěračského oddílu obsadili v 1.kole české části vynikající 4.místo, přičemž na bronzovou pozici mnoho neztratili. Tým nastoupil pod vedením trenérů Matějovského a Kuděje ve složení: Podoba, Lhoták, Fiala, Hajšman jun., Kanaloš a Rybáček jun.

16.2.2019 Bielawa - Polsko

Pomalu se rozjíždíme zápasit do světa. Včera se náš tým poprvé zúčastnil mezinárodního turnaje v Polské Bielawe. Na soutěž přijelo zápasit více než 200 závodníků a závodnic ze 17 klubů. Byla to pro nás velká zkušenost a motivace. Podařilo se nám získat i jednu medaili, příště jich bude víc!Vzpěračští junioři jsou pod vedením trenéra Milana Matějovského v přípravě na blížící se juniorskou ligu v Teplicích. Z levé strany sedící Lhoták, Kanaloš, Fiala, horní řada Podoba a Hajšman, chybí Rybáček jun.

Vzpěrači na mezinárodní Grand Prix Slavoj Plzeň 1899 vybojovali dvě zlaté a tři bronzové medaile!!

Z našich borců startovali Lhoták, Hajšman, Podoba, Fiala, Švenda, Červený, Bocek, Špeta, Hulevski a Kanaloš.

V soutěži startoval i český reprezentant Petr Stránský a došlo i k překonání českých rekordů ze strany teplického Jana Angera.Gymnastky pořádaly v neděli 2. prosince Advent cup, soutěžilo se ve skladbách i jednotlivkyních. Děvčata získala 4× zlato, 2× stříbro a 3× bronz. Držíme palce, ať závodnice přivezou medaili i z Mistrovství ČR.

V sobotu 24. 11. pořádala Plzeňská krajská asociace Sport pro všechny RC Plzeň soutěž Závodíme s drakem, které se zúčastnilo celkem 14 družstev předškolních dětí. Děti TJ Slavoj vybojovaly 1.místo.

Závod se konal i pro kategorii rodiče a děti, kde se naše 4 družstva rovněž neztratila. Všem účastníkům gratulujeme.

V sobotu se představili nejmladší cvičenci ASPV se skladbou Večerníček na přehlídce pohybových skladeb k 100.výročí vzniku Československé republiky.


Co nejsrdečněji Vás zveme na 8. 12. na 3. ročník Grand prix Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů. Plakát akce:

TJ Slavoj Plzeň
O víkendu bojovaly gymnastky o oblastní tituly a postup na MČR. Bilance: 4× zlato, 2× stříbro a 1× bronz, na Mistrovství republiky nás budou reprezentovat skladby juniorek, nadějí mladších a seniorská dvojice. MČR se koná druhý prosincový víkend v K. Varech.

Státní svátek oslavily gymnastky medailí na budějovickém Rycon cupu. Společná skladba juniorek si za výkon se stuhami přivezla bronz. Gratulujeme a přejeme další úspěchy v této sezóně.

Vzpěrači pořádali 3. kolo III. ligy, a se svým záložním týmem se neztratili. Ekypa ve složení Fiala, Rybáček ml., Švenda, Hajšman ml., Rybáček st., Červený, pod trenérskou taktovkou pánů Špety a Matějovského, vynikajícím způsobem reprezentovala naši jednotu a město, což dokazuje veliké množství osobních rekrodů, kterých dosáhli. Potěšitelný je fakt, že do závodu zasáhli tři naši junioři!

Jaroslav Kovářík ze vzpěračského oddílu, mnohonásobný Mistr ČR v kategorii Masters a čtvrtý z Mistrovství světa 2018, se dožívá v těchto dnech 70. narozenin. Gratulujeme.

ČESKÉ REKORDY. Vzpěračka Martina Boulová při svém ligovém startu za pražský CCBC opět posunula hranice českých rekordů ve své váhové a věkové kategorii.

Vzpěrači vybojovali ve 3.kole II.ligy vynikající třetí místo a i pro příští rok mají druholigovou prislušnost. Tým startoval ve složení Bílý,Balogh Jan,Bocek,Hulevskyi,Kaloyan a Kuděj,pod vedením trenérů Švába a Matějovského.K letnímu soustředění patří nejen příprava pro svůj sport, důležitá je také změna prostředí i charakteru pohybu. Na snímcích naše gymnastky s neobvyklým sportovním vybavením.Mistrovství světa Masters Barcelona 2018 - Jaroslav Kovářík obsadil v nabité konkurenci vynikající čtvrté místo!!! Závodník našeho oddílu tak navázal na další úspěšné vzpěrače ze Slavoje Plzeň.

Oslava 35. narozenin valacha Divíška našeho Rehabilitačního jezdeckého oddílu přinesla hodně soutěží a zábavy pro děti a hodně mrkve pro oslavence. Ať chutná!

Vzpěrači na Mistrovství Evropy v Budapešti. Naši borci vynikajícím způsobem reprezentovali ČR a Slavoj Plzeň, když ve svých věkových a váhových kategoriích obsadili Michal Rybáček 7. místo a Pavel Kuděj 6. místo. Další náš reprezentant Jaroslav Kovářík je v přípravě na Mistrovství Světa v Barceloně.Vzpěračský oddil měl vynikající zastoupení ze strany Martina Červeného na Českých akademických hrách v Brně.

Fialův medailový úspěch! Juniorské Mistrovství České republiky ve vzpírání do 17 let přineslo pro Slavoj ve váhové kategorii do 77 kg bronzovou medaili,kterou Honza získal po minimálním tréninku,přičemž soutěž okořenil i osobními rekordy! Gratulujeme.Vzpěrači se svým záložním týmem vybojovali ve 2.kole III.ligy tesně vynikající 6.místo. Naši borci startovali ve složení Rybáček Michal, Bocek, Rybáček Jakub, Ambrož, Fiala a Adamišin. Pro juniora Fialu a Ambrože to byl první soutěžní start. Pro Michala Rybáčka poslední soutěž před Mistrovstvím Evropy Masters v Budapešti. Poslední kolo III.ligy hostí v říjnu náš vzpěracský oddíl.

Vzpěračský tým ve složení Hulevski, Švenda, Krastev, Červený, Kuděj a Šváb, ve II.lize obsadil šesté místo, které bylo vzhledem k síle soupeřů a zranění našich nejlepších borců, výkonnostním maximem. Úspěchu dosáhla naše TJ jako pořadatel této soutěže, přičemž zde ještě proběhla historicky první ligová soutěž žen, a množství pozitivních ohlasů to jen podtrhuje.Dne 12. 5. od 10:00 se v hale TJ Slavoj uskuteční 2. kolo II. ligy vzpírání mužů a žen.
Plakát ke stažení zde.

Gymnastky přivezly z oblastního přeboru v Karlových Varech 4 zlaté v pěti kategoriích a celkem 10 postupových míst na Mistrovství ČR. Potvrdily tak svoji aktuální převahu na krajské úrovni.

Gymnastky testují své sestavy v závodním tempu. O víkendu absolvovaly hned dvě soutěže ve Vyškově a v Jablonci. Medaile vybojovaly dorostenka Kateřina Kocová a juniorka Lucie Bretšnajdrová, na snímku.

Obrovská gratulace juniorským vzpěračům Slavoje Plzeň Petru Kanalošovi a Ladislavu Podobovi, kteří ve společném plzeňském juniorském týmu obsadili ve 2. kole juniorské ligy v Teplicích nádherné třetí místo.Sedmý ročník Memoriálu Aleny Fialové se letos konal netradičně na začátku jarní sezóny. Charakterizovalo ho velké množství gymnastek, výborná organizace a našlapaná startovní listina. Nejlepší domácí závodnice zůstaly tentokrát těsně pod stupni vítězů. Držíme jim palce pro vyladění formy v dalších závodech před Mistrovstvími ČR.

Vzpěrači byli opět velmi úspěšní! Na Mistrovství České republiky Masters získali 2 Tituly Mistr České republiky, jednu stříbrnou medaili,tři bronzové medaile a jedno čtvrté místo. Martina Boulová získala historicky první ženský titul pro Slavoj Plzeň!

Náš zápasník Filip Jireš získal bronz na mezinárodním mistrovství v Talinu. Blahopřejeme.

Závěr sezóny přinesl Adamu Linhartovi z lyžařského oddílu 3. místo na MČR v kombinaci a celkové 3. místo v poháru České pošty. Gratulujeme.

Vzpěrači s osobními rekordy opět získali nadherné umístění. Záložní tým našich vzpěračů ve složení ŠPETA, ŠVENDA, ČERVENÝ, BOCEK a RYBÁČEK M. a RYBÁČEK J. vynikajícím způsobem reprezentoval Slavoj Plzeň v 1. kole III. ligy v Sokolově. V říjnu přivítáme tuto soutěž, kde soutěží deset týmů, i v naší sportovní hale.

Vzpěračský tým mužů ve složení STAŠEK, BALOGH JAN, KRASTEV, ŠVÁB, ADAMIŠIN, KUDĚJ, obsadil v 1. kole 2. ligy vynikající čtvrté místo. Martina BOULOVÁ v 1. kole 2. ligy žen hostovala v klubu CCBC PRAHA, přičemž obsadily shodně čtvrté místo. Další kola obou vzpěračských soutěží bude v květnu hostit naše TJ SLAVOJ PLZEŇ.

Naši zápasníci vybojovali 7 medailí na Mistrovství ČR kadetů a mladších žáků a žákyň v zápase ve volném stylu. TJ Slavoj má tak nejúspěšnější oddíl v ČR. Gratulujeme.Z první jarní gymnastické soutěže MONET CUPu na Sokole Hodkovičky přivezly závodnice Elen Beranová, Lucie Bretšnajdrová, Kateřina Kocová a Veronika Šanderová dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Držíme palce do dalších závodů.

Ze závodu do závodu jde náš lyžař Adam Linhart, v Poháru České pošty si aktuálně drží průběžné 2. místo v kategorii U16. Na olympiádě dětí a mládeže získal bronzovou medaili v obřím slalomu, na snímku 2. místo z RKZ Rokytnice v super-G.

Besídka oddílu moderní gymnastiky byla vánoční, jak se patří.

Přinesla tradici a nostalgii při oblíbené skladbě Melodramma, ale také překvapení v podobě vystoupení otců a matek.

Všem patří dík za přípravu milého rozloučení s gymnasticky úspěšným rokem.


Naši zápasníci se v Košicích na Poháru Olympijských nadějí rozhodně neztratili: Zahradník /63 kg/ - 5. místo, Jireš /100 kg/ - 1. místo. Blahopřejeme.

Naše vzpěračka Martina Boulová po týdnu vylepšila české rekordy! Stalo se tak při 27. ročníku Velké ceny v Nové Roli, kde obsadila mezi ženami druhé místo. Junior Ladislav Podoba v osobních rekordech skončil mezi muži na pátém místě.Gymnastky mají úspěšně za sebou letošní ročník SYSTHERM Cupu. Velký mezinárodní závod s účastí 20 klubů ze 4 zemí přinesl domácím závodnicím medaile všech barev v kategoriích skladeb i jednotlivkyň. Velký dík patří všem, kteří přispěli k organizaci náročného závodu.

Martina opět zazářila! Na vzpěračské VC Plzně Martina Bouolová utvořila 3 české rekordy, přičemž získala stříbrnou medaili. Junior Ladislav Podoba zvítězil ve své váhové kategorii. Mezi muži Martin Červený dosáhl zlepšení osobních rekordů a Jan Balogh tentokrát zůstal jen na základních pokusech.

"Slavojácké" vzpírání zažilo velikou premiéru. Na Mistrovství České republiky žen v Praze za naše barvy nastoupila v republikové soutěži první žena a to Martina Boulová. Gratulujeme k tomuto úspěchu a vynikajícímu výsledku.

Naši vzpěrači nadále přepisují historii! Na Mistrovství České republiky mužů získali ve váze do 62 kg díky Kaloyanovi Krastevovi stříbrnou medaili a Jan Balogh přivezl bronzovou medaili ve váze do 69 kg.

Ostrou závodní sobotu absolvovaly 4.11. gymnastky. V Českých Budějovicích a na pražských Vinohradech vystoupily všechny skladby a také dvojice. Stříbrná příčka pro skladbu Latino je odměnou za výborný výkon děvčat.

Předseda oddílu vzpírání Mgr. Šváb získal první třídu pro rozhodčího vzpírání. Gratulujeme.

Naše vzpírání má další dílčí úspěch. Martina Boulová, Kaloyan "Koki" Krastev a Jan Balogh se kvalifikovali na republikový šampionát do Prahy.

Záložní tým mužů oddilu vzpírání Slavoj Plzeň obsadil jako nováček ve III. lize vynikající 5. místo z 9. V posledním kole nás reprezentovali Špeta, Šváb, Bocek, Rybáček ml., Švenda a novic v týmu Červený. Jako trenér borce vedl Rybáček st. a šéfmasér Dolenský.

Sobota 21. října byla pro gymnastické kadetky úspěšná. Ze závodu v Hradci Králové si přivezly 2× zlato zásluhou Sáry Dillingerové a Veroniky Šanderové; stříbro vybojovala Kateřina Kocová a 4. místo Ava Kuntscherová.

Vzperačský junior Ladislav Podoba svými osobními rekordy v rámci svého hostovaní ve Startu Plzeň zvítězil ve třetím kole juniorské ligy skupiny "A".

Obrovského úspěchu dosáhli naši vzpěrači. Ve 3. kole II. ligy v Teplicích dosáhli na 2. místo a v tomto ligovém ročníku dosáhli celkově právě na stříbrnou pozici, kdy za sebou nechali i exprvoligové Teplice. Jedná se o jeden z největších novodobých úspěchů borců z "Masny."Gymnastky se vydaly v sobotu 14.10. na první podzimní závod do Chomutova. Pro naděje nejmladší B "Komety" to byl vůbec první závod, odvezly si z něj páté místo.) Naděje nejmladší A, již ostřílené závodnice, postavily obě naše skladby. "Latino" skončily třetí a "Badam" páté v konkurenci čtrnácti týmů.

Náš zápasník Filip Jireš se na MS v Aténách umístil na krásném 9. místě. Obrovská gratulace!

Navštivte naše stanoviště č. 29 s překážkovou dráhou a trikke na Sportmanii 2017, naleznete nás za řekou v zóně atletika, akce končí 27. srpna.

Ve dnech 16 - 18. 6. bojovaly dvě žákyně oddílu ASPV, sestry Alenka a Kateřina Šimůnkovy, na republikové soutěži „Medvědí stezka“ v Kletečné u Humpolce. Odvezly si překrásné stříbrné medaile. Veliká gratulace.

Vzpěrači s "B" týmem obsadili ve 2. kole III. ligy medailovou třetí pozici. Po dvou kolech jsou na 4. místě z devíti účastníků. Bronzový post vybojovali STAŠEK, HULEVSKYI, ŠVÁB, BALOGH Jos., RYBÁČEK Jak., BOCEK. Tým soutěžil pod vedením pánů MATĚJOVSKÉHO, RYBÁČKA M. a DOLENSKÉHO.

Vzpěrači v kategorii Masters vybojovali v Brně 2 tituly Mistra ČR a 3 stříbrné pozice. Gratulujeme!


Mistrovství ČR dorostenek konané 20. května v K. Varech přineslo obrovskou radost našim gymnastkám, zásluhou bronzové medaile Kateřiny Kocové za sestavu s kuželi. Gratulujeme Kačce a celé realizační skupině.

V sobotu 13. května proběhlo mistrovství ČR kadetek. Ze závodu si oddíl MG přivezl zásluhou Viktorie Kcholové vynikající 5. místo. Za týden čeká mistrovství naše dorostenky, kde nás kromě závodnic bude reprezentovat také Gabriela Kavalířová jako hlavní rozhodčí. Držíme palce.

Vzpěrači jsou opět na medailové pozici. Ve 2. kole II. ligy obsadil tým mužů 3. místo.

Druhé kolo Zpč. ligy v MG konané 22. dubna v K. Varech suverénně ovládla děvčata našeho oddílu ziskem 11 medailí napříč všemi věkovými kategoriemi. Závod byl poslední ostrou přípravou před oblastním přeborem (29. dubna hala Slavoj), kde se rozhodne o postupech na Mistrovství ČR.Na Přeboru města Plzně se naztratili ani naši borci - reportáž na stránce oddílu vzpírání.Ve dnech 19. – 25.3. 2017 se v Jihokorejském Daegu konalo halové Mistrovství světa veteránů v atletice. Náš vzpěrač Pavel Kuděj si z MS přivezl dvě zlaté - za vrh koulí a hod diskem. Blahopřejeme.

Šestý ročník Memoriálu Aleny Fialové přinesl domácím závodnicím senzačních šest medailí, z toho tři zlaté. Velký mezinárodní závod s účastí gymnastek z pěti států byl pro oddíl MG výzvou po sportovní i organizační stránce. Všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu akce, patří velké uznání.

V sobotu 8. dubna proběhl ve vzpírárně TJ Slavoj tréninkový seminář zaměřený na vzpírání žen pod vedením Nikoly Kabelkové - juniorské mistryně ČR.

Z prvního kola západočeské ligy si děvčata oddílu moderní gymnastiky odnesla 12 medailí. Zveme všechny příznivce na Memoriál Aleny Fialové, který pořádáme v sobotu 8. května.

Oddíl vzpírání rozšířil členskou základnu o nežné pohlaví. Pod vedením šéftrenéra Milana Matějovského a trenéra žen Jana Balogha určitě brzy promluví do českého ženského vzpírání. Držíme palce.Záložní tým vzpěračů ze Slavoje dosáhl velmi pěkného výsledku, když 11.3. 2017 v 1. kole III. ligy obsadil 6. místo, přičemž navíc porazil "B" týmy Chomutova, Startu Plzeň a ambiciozní Arena PK Praha.

Dne 4.3.2017 jsme uspořádali 1. kolo II.ligy mužů. Naši vzpěrači dosáhli na vynikající 2. místo, kdy za sebou nechali i favorizované Teplice.Naši zápasníci se na MČR ve Vítkovicích neztratili. Bronz přivezli Pavel Zahradník a Adam Havlíček, stříbro vybojoval Filip Jireš a na zlatou dosáhl Tomáš Muchka. Blahopřejeme.Dne 4.3.2017 od 11:00 hod. pořádáme na domácím prkně 1. kolo II. ligy ve vzpírání mužů a to za účasti týmů TJ CHOMUTOV, START PLZEŇ, SKV TEPLICE, LOKOMOTIVA CHEB, CCBC PRAHA a domácího SLAVOJE.

Plakát ke stažení zde.

Vzpěrač Milan "Matěj" Matějovský oslavil 60. let. Blahopřejeme!V sobotu 21.1.2017 se konalo v Praze společné otevřené mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje. Mistrem obou krajů se v barvách atletického klubu PLZEŇSKÁ SPORTOVNÍ o.p.s. závodu stal vzpěrač našeho oddílu SLAVOJ PLZEŇ 1899 Pavel Kuděj.Pavel Kuděj se neztratil ani v australského Perthu, kde ve své kategorii v hodech koulí a diskem obsadil shodně 6. místo.

Naši vzpěrači na GRAND PRIX SLAVOJ PLZEŇ 1899 zvítězili ve třech váhových kategoriích. V týmech byli celkově druzí a čtvrtí. Martin Stašek trhnul rovných 150 kg!!Vzpěrač Jan Balogh dovezl z Prahy bronzovou medaili z Mistrovství republiky, blahopřejeme.V sobotu 19. listopadu se v hale na mezinárodním gymnastickém SYSTHERM CUPu představily skladby i jednotlivkyně. Domácí oddíl vybojoval zlatou pro společnou skladbu Latino bambino, stříbrné a bronzové medaile získaly domácí závodnice Veronika Šanderová, Kateřina Kocová a Ava Kuntscherová. Ocenění převzaly z rukou starosty ÚMO 3 pana Radislava Neubauera.

Na Mistrovství ČR ve vzpírání se kvalifikovali tři naši borci: Jan BALOG, Svatobor ŠEVČÍK a Martin STAŠEK. Držíme palce.

Společné skladby našich malých gymnastek přidaly do sbírky podzimních úspěchů první a čtvrté místo ze závodu 05.11. na pražských Vinohradech.

Stříbro z Mistrovství ČR v řecko - římském zápase přivezl na Slavoj mladší žák Erik Pančenko (ve váze do 80 kg). Blahopřejeme.

Co nejsrdečněji Vás zveme na 17.12. na 1. ročník Grand prix Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů. Plakát akce:

TJ Slavoj Plzeň

V sobotu 29. 10. uspořádal náš vzpěračský oddíl v hale TJ Slavoj Plzeň poslední kolo ligové soutěže, v kterém obsadil stříbrnou příčku. Celkově tak oddíl skončil v lize na krásném třetím místě.Pro nejmladší závodnice oddílu MG začala sezóna společných skladeb úspěšně. Z Ceny města Chomutova konané dne 15. října si přivezly výborné 3. a 9. místo v kategorii beznáčiní. Gratulujeme.Vzpěrači TJ Slavoj obsadili na MS v SRN na 5. (Michal Šváb) a 8. (Pavel Kuděj) místo.Tomáš Klůs - novopečený Mistr ČR (senior do 57 kg). Dne 8. 10. přivezl Tomáš zlato z Ostravy.Jan Balogh si z Mistrovství ČR do 23 let přivezl bronz. Blahopřejeme.V poslední fázi přípravy na Mistrovství světa veteránů pro rok 2016, které hostí německý Heinsheim, jsou naši dva borci Ing. Pavel Kuděj a Mgr. Michal Šváb.O uplynulém víkendu s v Chebu konalo další kolo ligy mladších a starších žáků. Český svaz vzpírání, respektive předseda komise rozhodčích Ing. Jaromír Jílek, na soutěž jako rozhodčího nominoval i našeho člena a předsedu oddílu Mgr. Michala Švába.Reprezentant našeho oddílu Jan Balogh se kvalifikoval na Mistrovství České republiky juniorů do 23 let.Moderní gymnastky zahájily závodní sezónu ziskem 6 medailí na závodě v Hradci Králové. 24. září představily MG v hale Lokomotivy na tradiční náborové akci Sporťáček povedenou prezentací "Najdi stuhovou vílu".Vzpěrači TJ Slavoj představili svůj sport v Olympijském parku na Lipně.Zápasníci (a současně vzpěrači) TJ Slavoj Mike Juřík a Filip Jireš se zúčastní Mistrovství Evropy kadetů ve švédském Stokholmu.

Rekordman našeho "masňáckého" oddílu Martin STAŠEK se ve svém dominantním sportu, vrhu koulí, zúčastnil Mistrovství Evropy v atletice, který hostil nizozemský Amsterdam.Úspěch starších žáků na Mistrovství republiky. Jakub Rybáček skončil čtvrtý, Filip Jireš pátý. Gratulujeme.Cheb přivítal II. kolo ligy mužů skupiny A ve vzpírání. Borci TJ Slavoj se zatím drží na třetím místě. Držíme palce!Oblastní přebor v MG konaný 30.dubna v Karlových Varech opanovaly gymnastky Slavoje výhrou ve čtyřech kategoriích z pěti.
Nyní se děvčata chystají na 5. ročník Memoriálu Aleny Fialové. Zveme všechny příznivce na tento domácí závod v sobotu 7.května od 10 hodin.Vzpěrači Slavoje Plzeň získali na Mistrovství ČR Masters tři Tituly Mistrů České republiky v Teplicích. Pod vedením Bohdana Dolenského zvítězili Milan Matějovský, Michal Šváb, Pavel Kuděj.Otevřený přebor města Plzně nám přinesl nečekaný medailový úspěch v kategorii masters, kde vybojoval bronzovou medaili Michal Šváb. Náš druhý závodník Robert Bodis se k závodní čince postavil poprvé a nutno podotknout, že svůj debut skvěle zvládl. K těmto úspěchům naše závodníky v soutěži opět vedli Milan Matějovský a Bohdan Dolenský.V sobotu 12.3. proběhlo 1. kolo II. ligy ve vzpírání v Doudlevcích Na Startu. Vzpěrači TJ Slavoj skončili na krásném třetím místě.I v mezinárodním srovnání si vede náš Adam Linhart velmi slušně. V prestižním závodě Trofeo Topolino v obřím slalomu, neoficiálním MS žáků, se umístil na krásném 11. místě. Gratulujeme. Více informací zde.

Adam Linhart opět zlatý! Tentokrát v republikovém závodě ČR ve Špindlerově mlýně na Stohu. Jedná se o nejvyšší úroveň závodů v alpském lyžování v rámci ČR (výš je jen Mistrovství ČR - jednorázová akce), která je pořádána pro kategorii mlad. a starších žáků. V každé kategorii se účastnilo zhruba 40 - 60 nejlepších závodníků z jednotlivých regionů republiky. Za Plzeň pravidelně startuje 7 dětí.Vzpěrači začali s tréninkem na novou sezonu 2016.Adam Linhart z lyžařského oddílu naší TJ vyhrál na Hrách VII. Zimní olympiády dětí a mládeže ČR 2016 soutěž ve slalomu a obřím slalomu mladších žáků. Gratulujeme k úspěšné reprezentaci Plzeňského kraje.Vzpěrači Jan Balogh a Martin Stašek se kvalifikovali na Mistrovství České republiky mužů ve vzpírání.

Velká cena Nové Role obohatila vzpěrače TJ Slavoj Plzeň o jednu stříbrnou, jednu bronzovou a jednu bramborovou medaili.Martin STAŠEK, vzpěrač Slavoje Plzeň ve 3. kole II. ligy mužů utvořil výkonnostní oddílové rekordy v trhu 145 kg, v nadhozu 180 kg, ve dvojboji 325 kg a docílil tak 338,6825 bodů. GRATULUJEME!Vzpěračký oddíl TJ Slavoj se v Chebu neztratil. Ligu borci udrželi, více na webu oddílu vzpírání.Vzpěrači TJ Slavoj na castingu v Praze sice nezvedali regulérní činku, ale k filmovému výstupu a rozbití podlahy ve studiu i tak stačila - více na webu oddílu vzpírání.Dne 26.9.2015 se Zuzana Zapletalíková s koněm Sulejman zúčastnila hobby skokových závodů v areálu TJ JS Plzeň Bory. Absolvovala dvě skokové soutěže: dvoufázové skákání 80/90 cm a dvoufázové skákání 90/100 cm. Soutěž 80/90 cm dokončila s nulovými trestnými body v čase 30,97s. a vybojovala krásné třetí místo. Druhou soutěž se taktéž podařilo dokončit, ale už s osmi trestnými body.

 

Dne 13.9.2015 se u nás uskutečnily drezurní závody jen pro členy RJO. Ve věku 10 - 22 let se představilo celkem dvanáct jezdců. Soutěž vyhrála Kristýna Kubaňová s koněm Scottie, která dostala od rozhodčích nejvíce bodů. Pořadí: 1. místo: Kubaňová, 2. místo: Škornová, 3. místo: Hrachová, 4. místo: Nováková, 5. místo: Svobodová

  

Na podzimních drezurních závodech o Velkou cenu města Dobřany se dařilo Zuzaně Zapletalíkové s koněm Sulejman. Ve volné úloze na hudbu získala naše jezdkyně druhé místo. V dalších soutěžích se umístily Karolína Otcová se Sulejmanem na 7. místě (Z1), Veronika Dolejšová s koněm Scottie na 8. místě (Z2) a Martina Brabcová rovněž s koněm Scottie na 11 místě (Z3).

První klubové závody uspořádal pro své členy v neděli 13. září jezdecký oddíl. Svou premiéru v drezurním obdélníku absolvovalo za krásného počasí a velkého zájmu diváků 12 závodnic. První místo patří Kristýně Kubaňové s koněm Scottie. Cenu pro nejmladší účastnici získala Melisa Tomášková, která startovala na koni Divoch.

  

5.9.2015 se Zuzka Zapletalíková s koněm Scottie zúčastnila prvních oficiálních drezurních závodů v Plzni na Borech. Obsadila 14. místo ve stupni Z1 a krásné 6. místo v náročnějším stupni L1.

  

Jezdecký oddíl se v sobotu 5. září představí na dobřanském Radbuza Festu. V přestávkách mezi odpoledními koncerty na Náměstí T.G.M. bude probíhat v nedaleké jízdárně v Tyršově ulici doprovodný program určený hlavně dětem. Bude možné zhlédnout ukázky výcviku koní a také se na nich projet.Ve druhém kole 2. ligy mužů ve vzpírání zastupovala TJ Slavoj Plzeň řada borců. Celou reportáž můžete číst zde.

V sobotu 13.6.2015 se v KV aréně v Karlových Varech uskutečnil 3. ročník Carlsbad RG CUPu. Oddíl MG na tamto mezinárodním závodě reprezentovalo 9 závodnic. Nejlépe se dařilo Veronice Šanderové, která v kategorii dorostenek vybojovala bronzovou medaili.Člen Slavoje Plzeň závodník zápasnického a vzpěračského oddílu Filip Jireš se kvalifikoval na Mistrovství České republiky starších žáků. Pro Filipa je to veliký úspěch, jelikož se tréninku věnuje velmi málo. O to více se však pere na žíněnce pod vedením Mgr. Petra Živného. Právě i proto musel Filip vzpěračský šampionát odřeknout a vyjel na zápasnickou republiku, kde zvítězil a stal se Mistrem České republiky.

Dne 4.6.2015 se konala akce RC PM ASPV „Můj první závod“, které se zúčastnily i děti z oddílu ASPV TJ Slavoj ve věku 2-7 let. Po splnění atletických disciplín dostal každý závodník medaili, diplom a drobnou odměnu.

  

Ve středu 3.6.2015 uspořádali cvičitelé oddílu ASPV sportovní odpoledne jako oslavu MDD pro své malé cvičence. I přes velké teplo si děti zacvičily, splnily disciplíny a za každou splněnou disciplínu si mohly vybrat odměnu. Zúčastnilo se cca 50 dětí.

  

Dne 30.5.2015 se zúčastnilo 8 hlídek žákyň a žáků ASPV krajské soutěže „Medvědí stezka“ v Lomničce u Plas. Hlídky si v jednotl.kat., i přes nepřízeň počasí, doběhly pro tři první místa.

  

Naše závodnice Kateřina Kocová získala 28. května na Akademickém mistrovství ČR titul přebornice Vysokých škol v moderní gymnastice. Na snímku s trenérkou Gabrielou Kavalířovou.Poslední jarní Mistrovství ČR v MG ve volném programu patřilo 30.05. v Brně nejmladším závodnicím. Oddíl reprezentovaly v kategorii naděje mladší Lucie Bretšnajdrová a Elena Beranová. Na snímku s trenérkou Evou Fričovou.Na drezurních závodech Jarní cena Dobřan se dařilo členkám Rehabilitačního jezdeckého oddílu. V drezuře Z1 získala Zuzana Černá s koněm Scottie třetí místo, bronzovou medaili vybojovala rovněž s koněm Scottie Zuzana Zapletalíková v drezurní úloze L2. Markéta Tomšíková s koněm Ulster zabodovali se skladbou Včelka Mája ve volné sestavě na hudbu. Porota ocenila nápad i provedení stříbrnou medailí.

Markéta a Ulster Zuzana a Scottie

Sezóna MG vyvrcholila v květnu sérií Mistrovství ČR, kde Slavoj reprezentova- ly 4 závodnice. V kadetkách mladších Lucie Obytová, kadetkách starších Ava Kuntscherová a v dorostenkách Veronika Šanderová spolu s Kateřinou Kocovou. Největší zkušenost prokázala právě Kateřina, která se probojovala až do finále a obsadila celkově 11. místo. Za reprezentaci patří závodnicím a jejich trenérkám dík a gratulace.

Kateřina Kocová a Veronika Šanderová, Ava Kuntscherová, Lucie Obytová

I přes veškeré odhodlání a vyčerpávající trénink se Janu Baloghovi na Mistrovství České republiky juniorů do 23 let v Bohumíně nedařilo - a tak další medaile tentokrát do sbírky TJ Slavoj nedoputovala. Jan to však bere sportovně a 30. května v Plzni na Startu hodlá pokořit nějaký ten osobák. Tak mu přijďme fandit!

V těchto dnech můžete v hale Slavoje Plzeň velmi často potkat současnou největší hvězdu "masňáckého" vzpírání Jana Balogha. Honza byl vybrán na Mistrovství České republiky juniorů do 23 let, které se bude konat 16. 5. v Bohumíně.


Oddíl MG uspořádal 9. května 4. ročník Memoriálu Aleny Fialové. V mezinárodní konkurenci dosáhly na medaile 2 závodnice domácích: K. Kocová 1. místo v nejstarší kategorii a Sára Klapáčová v Nadějích nejmladších (na snímku).


V Dobřanech byla 6. května za účasti zástupců TJ slavnostně otevřena bývalá dragounská jízdárna, kterou bude využívat i náš RJO.


Čtyři závodnice oddílu MG získaly v neděli 26.4. titul přebornice Zpč. oblasti: Veronika Šanderová - Dorostenky, Lucie Obytová - Kadetky mladší, Lucie Bretšnajdrová - Naděje mladší, Natálie Bystřická - Naděje nejmladší.


Trojnásobný úspěch vzpěračů v Bohumíně. Tři zlaté medaile z mistrovství republiky míří do TJ Slavoj Plzeň zásluhou Jardy Kováříka, Michala Švába a Pavla Kuděje.

III. kolo Zpč. ligy přineslo gymnastkám 4 první a 6 druhých umístění. Ava Kuntscherová (na snímku) vybojovala v nejpočetnější kategorii starších kadetek stříbrnou medaili letos již podruhé.


Stříbro pro zápasníka TJ Slavoj Filipa Jireše - na Velké ceně města Plzně ve vzpírání. Více na webu vzpěračů.

II. kolo Zpč. ligy (12.4.) bylo pro naše gymnastky úspěšné: 4 zlaté, 3 stříbrné a 2 bronzové. Veronika Šanderová (na snímku) vyhrála nejstarší kategorii dorostenek.


23.3 - 28.3. 2015 se v polské Toruni uskutečnilo halové atletické mistrovství Evropy masters. I my "masňáci" jsme zde zanechali svou stopu. Více na oddílovém webu.


21. 03. 2015 Třetí místo v 1. kole II. ligy dovezli naši vzpěrači z Rotavy. Více na oddílovém webu.


29. 03. 2015 Bronzová medaile K. Kocové ze Žďáru n/S. Početná výprava oddílu přivezla z velkého mezinárodního závodu medaili v kategorii dorostenek.


21. 03. 2015 Sportovcem města Plzně pro rok 2014 byl vyhlášen jako vítěz v kategorii Masters Bohdan DOLENSKÝ, člen našeho vzpěračského oddílu.

Druhým oceněným byl náš vzpěrač Jan BALOGH, který za rok 2014 získal titul Mistr České republiky do 20 let ve váhové kategorii do 62 kg.


21. 03. 2015 První kolo Západočeské ligy v Karlových Varech dopadlo pro gymnastky Slavoje výborně hned třikrát!

Zlaté medaile vybojovaly: Naděje nejmladší: Karolína Koublová, Naděje mladší: Lucie Obytová, Dorostenky: Kateřina Kocová

Obsazení tělocvičen o víkendu:

     Kontakt pro objednávky sportovních akcí: 377 236 694, provozni@slavojplzen.cz

Objednávky 2020:
Datum
Hala
Tělocvična
25. 1.
futsal /8:00 - 15:00/
31. 1.
futsal /10:00 - 16:00/
8. 2.
zápas /7:30 - 18:00/poté basket
zápas /7:30 - 18:00/
9. 2.
Lukostřelba /8:00 - 18:00/
14. 2.
bál ASPV
15. 2.
Florbal BLMF /8:00 - 18:00/
bál ASPV
22. 2.
aerobic /8:00 - ??/
23. 2.
Taneční akademie
5. 3.
futsal /10:00 - 16:00/
7. 3.
zápas /7:00 - 19:00/
8. 3.
basket /9:00 - 12:00/
21. 3.
III. liga vzpírání /8:00 - 19:00/
cvičení RJO /8:00 - 12:00/
29. 3.
Hobit cup
Hobit cup
4. 4.
Memoriál Aleny Fialové
Memoriál Aleny Fialové
5. 4.
basket /9:00 - 12:00/
25. 4.
Oblastní přebor MG /7:00 - 18:00/
Oblastní přebor MG /7:00 - 18:00/
26. 4.
Jarní pohár MG /7:00 - 19:00/
Jarní pohár MG /7:00 - 19:00/
9. 5.
Box /6:00 - 20:00/
10. 5.
Box /8:00 - 16:00/
17. 5.
Narama /8:00 - 16:00/
30. 5.
Moderní gymnastika Rapid /10:30 - 17:00/
Moderní gymnastika Rapid /10:30 - 17:00/
7. 6.
Narama /8:00 - 16:00/, poté pí. Hasmanová /16:00 - 19:30/
13. 6.
rezervace pí. Neprašová /10:00 -18:00/
14. 6.
Fit dance /10:00 - 17:00/
4. 10.
Narama /8:00 - 16:00/
10. 10.
Vzpírání - liga juniorů /8:00 - 19:00/
17. 10.
Moderní gymnastika /7:00 - 19:00/
Moderní gymnastika /7:00 - 19:00/
pátek 23. 10.
běžný rozvrh
Vinobraní LO /18:00 - 03:00/
24. 10.
úklid /10:00 - 13:00/
8. 11.
Narama /8:00 - 16:00/
28. 11.
Advent cup
Advent cup
5. 12.
Vzpírání /8:00 - 18:00/
6. 12.
Narama /8:00 - 16:00/
vysvětlivky:
volno
obsazeno část dne
obsazeno celý den
Přehled volných hodin v pracovních dnech stáhnete zde.

Obsazení tělocvičen v pracovních dnech:Přehled volných hodin v pracovních dnech stáhnete zde.