TJ Slavoj Plzeň

Vzpírání

A. K. Žižka
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | starší historie | videa

Vedení oddílu:
předseda: Mgr. Michal Šváb - svab.masna@seznam.cz
1. místopředseda:
2. místopředseda: Ing. Pavel Kuděj
ekonom: Doc. Dr. Ing. Jiří Flajtingr
šéftrenér: Milan Matějovský

šéfmasér: Bohdan Dolenský

kontakty:
šéftrenér: Milan Matějovský - tel.: 603 148 271
trenér žen a juniorek: Jan Balog - tel: 604 249 177

Dobřanské pivo Bronco 7 Trampota MVM Metal

NOVÝ ROK ZAČÍNÁME SE ZMĚNAMI

Loňský rok znamenal pro náš oddíl nasazení pomyslné laťky hodně vysoko. Tým mužů skončil ve druhé lize na 2. místě, na MČR mužů jsme získali stříbro a bronz, na MČR do 23 let také bronz, do soutěže v rámci MČR nastoupila naše první žena a své starty následně okořenila přepsanými Českými rekordy, zvítězili jsme v týmech na Grand Prix Slavoj Plzeň 1899 a naši junioři byli součástí stříbrného týmu na rotavské mezinárodní soutěži.

Jak bylo v nadpisu článku naznačeno, tak tento rok začne změnami. Z našeho oddílu do domovské Rotavy přestoupili bratři Ševčíkové a my jim držíme palce do dalších soutěží. Do našeho klubu naopak přestoupil z doudleveckého Startu závodník David Adamišin. Martina Boulová bude hostovat ve druhé ženské lize v týmu CCBC Praha a junioři Podoba a Kanaloš budou hostovat v juniorské lize u našich kamarádů ve Startu Plzeň. Jan Balogh dostal svolení k hostování ve druhé regionální německé lize v týmu KSV Bavaria Regensburg.

PRVNÍ START V NĚMECKU HONZOVI NEVYŠEL

Historicky první start našeho závodníka v zahraniční soutěži nevyšel. Jan Balogh hostuje v německém klubu KSV BAVARIA REGENSBURG, kde v současné době pracuje. Měl za sebou již jeden tréninkový mimo soutěžní start, který se mu povedl a tak do prvního ostrého boje šel s odhodláním a to i přesto, že měl menší tréninkový výpadek. Tělesnou hmotnost měl blízko 80 kg a v prvním pokusu nezvládl v trhu 105 kg. Činka se zdála natolik lehká, že svůj pokus zvýšil na osobní maximum na 108 kg. Bohužel...dvakrát tuto hmotnost nezvládl. Honza se nevzdává a proto šel s odhodláním do nadhozu, aby zde zvýšil své maximum. Základní pokus byl s přehledem na 125 kg a druhý s jistotou na 130 kg. Třetí pokus nechal naložit na 135 kg. Nejenže bravurně činku přemístil, ale i ji vyrazil..., avšak těsně před povelem, aby ji dal dolů, tak ji neudržel.

Honza i tak zaslouží absolutorium!!!

Více najdete zde.

zpět na hlavní stránku